Zabezpieczone: NAJGORSZE BŁĘDY W OPISACH KIERUNKÓW STUDIÓW. PROBLEM „OSTATNIEJ MILI” W PROMOCJI REKRUTACJI – BEZPŁATNY WEBINAR | WIDEO + MATERIAŁY DODATKOWE
Brak zajawki, ponieważ wpis jest zabezpieczony hasłem.
Brak zajawki, ponieważ wpis jest zabezpieczony hasłem.
Zdiagnozowaliśmy 13 najgroźniejszych błędów w opisach kierunków studiów, które pojawiają się na stronach uczelni, wydziałów i instytutów. Przez nie spada zainteresowanie kandydatów, i spada skuteczność promocji rekrutacji. Przygotowaliśmy 21 konkretnych porad, jak poprawić opisy kierunków studiów, by wspierały, a nie blokowały rekrutację.
Warsztaty kreatywne: tworzenie ministrategii promocyjnej dla wydziału, instytutu i innej jednostki uczelnianej. Marketing dla niemarketingowców: pracowników dydaktycznych, naukowych i administracji w oparciu o akademicką wersję modelu biznesowego Osterwaldera i 12 pytań gramatycznych. Szkolenie zamknięte: z programem dla konkretnego wydziału lub instytutu.
Podczas czerwcowych warsztatów on line z tworzenia opisów kierunków studiów stworzysz content atrakcyjny dla kandydatów i ceniony przez wyszukiwarki internetowe. Nabędziesz kompetencje do tworzenia kolejnych opisów przy wykorzystaniu narzędzi sztucznej inteligencji. Poznasz wyniki badania kandydatów: co jest dla nich ważne w opisie studiów.
Kompleksowy przegląd 20 najważniejszych trendów i 20 kluczowych zmian, które istotnie wpłyną na komunikację w social mediach w 2025 roku. Przedstawimy go podczas bezpłatnego webinaru dla promocji uczelnianej i wydziałowej. Jego program powstał na podstawie analizy 33 publikacji – artykułów, analiz, opinii eksperckich – dzięki czemu otrzymujesz najbardziej aktualną i rzetelną wiedzę o tym, co się będzie działo w mediach społecznościowych.
Podczas marcowych warsztatów on line z zarządzania aktywnością wydziału, instytutu, uczelni na Facebooku. Dowiesz się jak prowadzić go, zyskując jak najlepsze efekty: w tym optymalne zasięgi i interakcje z odbiorcami. Poznasz wyniki analizy dotychczasowych działań. Nabędziesz kompetencje do tworzenia różnych formatów postów przy wykorzystaniu narzędzi SI.
Brak zajawki, ponieważ wpis jest zabezpieczony hasłem.
Podczas styczniowych warsztatów on line z wykorzystania w promocji uczelnianej sztucznej inteligencji dowiesz się, jak pisać prompty do AI, tworzyć, poprawiać, optymalizować teksty i grafiki korzystając z narzędzi do sztucznej inteligencji. Poznasz mechanizmy działania takich narzędzi, jak Copilot, Napkin.ai, Neuronwriter.
Podczas styczniowych warsztatów on line z zarządzania aktywnością wydziału, instytutu, uczelni na Facebooku. Dowiesz się jak prowadzić go, zyskując jak najlepsze efekty: w tym optymalne zasięgi i interakcje z odbiorcami. Poznasz wyniki analizy dotychczasowych działań. Nabędziesz kompetencje do tworzenia różnych formatów postów przy wykorzystaniu narzędzi SI.
Brak zajawki, ponieważ wpis jest zabezpieczony hasłem.