Hand of a businessman shaking hands with a Android robot.
|

Webinar „Promocja rekrutacji vs. sztuczna inteligencja i kryzys gospodarczy” – ankieta

Dziękujemy bardzo za wzięcie udziału w webinarium. Mamy nadzieję, że było dla Państwa interesujące, a przekazane treści będą przydatne w pracy na uczelni. Prosimy o ocenę spotkania i prowadzącego oraz o informację na temat oczekiwań odnośnie podobnych aktywności.

Prosimy o zostawienie w ankiecie adresu e-mail oraz stosownej adnotacji (w polu Opinia i sugestie) tych z Państwa, którzy:

  • chcą otrzymać nagranie webinaru,
  • są zainteresowani udziałem w płatnych warsztatach on-line: 1) tworzenie opisu kierunku studiów na www przy wykorzystaniu sztucznej inteligencji 2) zarządzanie social mediami na wydziale i w instytucie 3) opracowanie strategii promocji dla wydziału/instytutu Metodą 12 pytań (podstawy marketingu dla niemarketingowców),
  • zastanawiają się nad wykupieniem dostępu do narzędzia Neurowriter wraz ze szkoleniem wdrażającym,
  • szukają aktualnie wsparcia w prowadzonych działaniach promocyjnych.

Podobne wpisy

5 komentarzy

  1. Dziękuję za dzisiejsze webinarium, z którego skorzystałam głównie z uwagi na moje sceptyczne podejście do wykorzystywania SI w niektórych działaniach. Mam nadzieję, że pogłębianie wiedzy w tym zakresie pozwoli mi „otworzyć się na nowe”.

  2. Dziękuję za webinarium. Dowiedziałam się o istnieniu narzędzia SI które łatwo mogę stosować w codziennej pracy. Bardzo się przyda.

  3. Dziękuję za przybliżenie tematyki sztucznej inteligencji w zastosowaniach praktycznych w obszarze szkolnictwa wyższego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *