Women's hands fill out a questionnaire.
|

Webinar “Jak poprawić wydziałową e-komunikację ze studentami i kandydatami na studia”- ankieta

Dziękujemy bardzo za wzięcie udziału w webinarium. Mamy nadzieję, że było dla Państwa interesujące, a przekazane treści będą przydatne w pracy na uczelni. Prosimy o ocenę spotkania i prowadzącego oraz o informację na temat oczekiwań odnośnie podobnych aktywności.

Podobne wpisy

14 komentarzy

 1. Moje wrażenia są bardzo pozytywne. Więcej takich szkoleń. Postrzegam je jako otwarcie nas na wiele wyzwań, które stoją także przede mną.

  1. Dziękuję bardzo. Mam nadzieję, że kolejne webinary będą także dla Pana interesujące.

 2. W swojej pracy zawodowej często spotykamy się z koniecznością wykonywania zadań strategicznych dla Wydziału nie mając wystarczającej wiedzy na ten temat. Tego rodzaju webinaria są bardzo przydatne i z pewnością wiedza zdobyta podczas takich spotkań jest wykorzystywana w praktyce.

  1. Ten webinar był bardzo przekrojowy. Jednak planujemy także głębsze, pozwalające na zdobycie głębszej wiedzy na temat marketingu oraz zamknięte szkolenia dla wydziałów i uczelni.

  1. Ja też bardzo dziękuję za udział. Mam nadzieję, że także kolejne webinary będą dla Pani interesujące.

 3. Dziękuję bardzo za szkolenie. Będę rozwijać wiedzę na temat promocji rekrutacji i chętnie skorzystam z tego typu szkoleń.

  1. Już w grudniu szkolenie na temat wykorzystania storytellingu w promocji rekrutacji. Serdecznie zapraszam.

 4. Dzień dobry, miałam trochę inne wyobrażenia co do zaproponowanego tematu wystąpienia. Informacje przekazane przez prelegenta, w mojej opinii, są dopiero wstępem do tematu „poprawy e-komunikacji”, wierzchołkiem góry lodowej. Napewno będą pomocne w pierwszym etapie prowadzenia analizy kanałów komunikacji na wydziale/uczelni. Dziękuję i pozdrawiam.

  1. Też myślę, że to tylko muśnięcie tematu – z racji na ograniczony czas spotkania. A można o tym rozprawiać i analizować godzinami. 🙂 Zapraszam na kolejne webinary.

 5. Dziękuję za szkolenie. Ciekawe. Najistotniejsze dla mnie informacje były na końcu. Chętnie będę uczestniczyła w innych. Nie żałuję spędzonego na nim czasu.
  Gratuluję, pozdrawiam.

  1. Dziękuję bardzo za dobre słowo, Pani Dziekan. Nie da się wszystkiego dokładnie omówić w trakcie jednego spotkania, ale pracujemy nad kolejnymi webinarami. 🙂 Zapraszamy też do lektury artykułów w naszym blogu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *