Cosmetologist filling questionnaire
|

Webinar „Jak opowiadać kandydatom o kierunku studiów? Storytelling w internetowej promocji rekrutacji” – ankieta

Dziękujemy bardzo za wzięcie udziału w webinarium. Mamy nadzieję, że było dla Państwa interesujące, a przekazane treści będą przydatne w pracy na uczelni. Prosimy o ocenę spotkania i prowadzącego oraz o informację na temat oczekiwań odnośnie podobnych aktywności. Dzięki pozostawieniu mejla będziemy w stanie albo zaprzestać zapraszania na webinary – jeśli nie są Państwo zainteresowani nimi w przyszłości, albo wysyłać zaproszenia zgodne z zadeklarowanymi zainteresowaniami.

Warsztat: kierunki studiów na www uczelni

Jeśli po webinarze masz poczucie niedosytu i chcesz z nami krok po kroku tworzyć opis kierunku studiów – zapisz się na warsztat. Z kodem MARKETINGWIEDZYrabat 500 PLN + VAT.

Ankieta ewaluacyjna po webinarze o storytellingu

UWAGA – MOŻNA WSKAZAĆ WIĘCEJ, NIŻ JEDNĄ OPCJĘ

Podobne wpisy

14 komentarzy

 1. koniecznie po każdym webinarze uczestnik powinien dostać jeśli nie całą prezentację, to choćby skrypt

  1. Pracujemy nad możliwością techniczną, żeby w przyszłości prezentacja była dostępna dla zainteresowanych zaraz po webinarze, po zalogowaniu na Efekty.pl

 2. Dziękuję za webinarium. Część uzyskanych informacji na pewno przyda mi się w pracy.

  1. My dziękujemy za dobre słowo. Zdajemy sobie sprawę, że trudno w dzisiejszych czasach wygospodarować nawet godzinę na webinar i dobrze, jeśli nie jest to czas stracony. 🙂

  1. Niestety format webinaru nie pozwala na pogłębienie tematu. Ale mamy zapytania o warsztaty on-line – małe grupy, dłuższy czas, wspólne rozwiązywanie jakiegoś problemu. Może warto? 🙂

  1. Dziękujemy bardzo za uznanie. Mamy nadzieję, że także kolejne webinary będą interesujące. 🙂

  1. Dziękujemy za dobre słowo. 🙂 Powtórkę tego webinaru mamy 22 stycznia. Jeśli znam Pani kogoś z uczelni, komu warto go zarekomendować – będzie nam bardzo miło. Mamy już ponad 60 zgłoszeń na tę repetę. 🙂 A Panią zapraszamy w lutym. Mamy nadzieję, że też będzie ciekawie. Jeszcze dogrywamy termin – pewnie na początku stycznia wszystko będzie już jasne.

  1. Dziękujemy za dobre słowo. 🙂 Już teraz zapraszamy na kolejne webinary oraz na lutowe warsztaty z tworzenia opisów kierunków studiów.

 3. Webinarium przydatne, wszyscy dziekani powinni uczestniczyć w takich spotkaniach, wróć – wszyscy pracownicy (naukowi też).

  1. Dziękuję za dobre słowo 🙂 Widzimy wielki głóg wiedzy o marketingu na uczelniach i mamy nowe pomysły 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *