|

Studia.pl – internetowy hub o studiach, biznesie i nauce

Główny portal internetowy Centrum EFEKTY — Studia.net to teraz Studia.pl, a Grupa Mediowa Studia.net zamienia się w Grupę Mediową Studia.pl. Jest to związane z nową strategią firmy — w formule Marketing Wiedzy.

Właśnie przeprowadziliśmy kolejną dużą zmianę dotyczącą naszej grupy mediów elektronicznych. – Zmiana domeny z “net” na “pl” pozwoli na bardziej intuicyjne wyszukiwanie naszego portalu i jeszcze bardziej wzmocni silną pozycję w wyszukiwarkach internetowych — mówi Karolina Lewandowska, dyrektor operacyjny Centrum Edukacji i Rozwoju EFEKTY. Studia.pl jest hubem skupiającym serwisy polskojęzyczne Centrum EFEKTY o różnej treści, który skonsoliduje i pozwoli rozwijać nie tylko serwisy związane ze studiowaniem, budowaniem ścieżek kariery, czy treściami popularnonaukowymi, ale także połączy zasięg portali i social mediów. 

Zasięg Grupy Mediowej Studia.pl to około 4 mln użytkowników i 15 mln wizyt rocznie. Oznacza to, że w ciągu trzech minionych lat Centrum EFEKTY podwoiło zakres swojego oddziaływania.

Przyjęcie domeny internetowej Studia.pl to już kolejna z siedmiu dużych zmian zaplanowanych przez Centrum Edukacji i Rozwoju EFEKTY. Do tej pory firma wzmocniła strategię — Marketingu Wiedzy, wprowadziła nowy system identyfikacji wizualnej oraz rozwija i przebudowuje kanały social media wraz z  Panią Snapchat, najbardziej rozpoznawalną osobowością social mediów wśród kandydatów na studia. O kolejnych zmianach będziemy Państwa informować na bieżąco — mówi dyrektor Lewandowska.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *